Savoia Castle

Praha-východ 100%
prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-01-prucelijpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-02-teambuldingjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-03-venkovni-rautjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-04-vecerni-posezenijpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-05-raut-venkujpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-06-vyzdobajpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-07-ochutnavka-vinjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-08-piknikjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-09-raut-2jpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-10-den-svateho-patrikajpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-11-velky-saljpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-12-vecerni-posezeni-2jpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-13-cateringjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-14-sermirsky-soubojjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-15-bilinna-zahradajpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-16-raut-venku-3jpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-17-maly-salonekjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-18-vecirekjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-19-detsky-koutekjpg.jpg prostory-stredocesky-kraj-savoia-castle-20-piknik-v-lesejpg.jpg

Prostory zámku Savoia nabízejí neomezené možnosti pro organizaci dokonalé sešlosti s Vašimi kolegy a klienty v soukromí zámeckých hradeb. U nás si můžete zorganizovat business schůzku nebo firemní akci, včetně širokého rozsahu teambuildingových a outdoorových aktivit přímo na místě.


O nás

Prostory zámku Savoia nabízejí neomezené možnosti pro organizaci dokonalé sešlosti s Vašimi kolegy a klienty v soukromí zámeckých hradeb. U nás si můžete zorganizovat business schůzku nebo firemní akci, včetně širokého rozsahu teambuildingových a outdoorových aktivit přímo na místě.

Díky širokému rozsahu dostupných zařízení včetně LCD projektorů a obrazovek, videopřehrávačů a DVD/CD přehrávačů, všechny technické potíže budete moct hodit za hlavu a věnovat se samotné akci.

Společenské prostory, zasedací místnost nebo jídelní prostor lze pronajmout samostatně podle Vašich potřeb. Kromě toho nabízíme možnost pronájmu celého zámku, což Vašim hostům zajistí úplné soukromí v průběhu firemní akce.
K dispozici jsou vám následující prostory:
Teatro
Prostorná multifunkční hala s kapacitou až 80 hostů
Piano Nobile
Světlý a prostorný foyer, ideální pro stolování, sešlosti a popíjení u krbu.
Jídelna
Prostor, vhodný pro ochutnávky vín, schůzky a soukromé večeře.
Academie
Samostatný společenský prostor, který se nachází ve spodním patře zámku, disponuje vstupní halou, kuchyňskou dílnou a jídelnou. Používá se pro kurzy vaření, semináře, schůzky nebo rodinné sešlosti.
Kaple
Světla a prostorná barokní kaple je dokonalým místem pro svatbu nebo křest.Zámecká gastronomie

Vyberte si z nabídky italských, českých nebo kombinovaných pokrmů připravených z prvotřídních surovin a zeleniny z naší zámecké zahrady. Zámecká gastronomie je založena na surovinách, které si sami pěstujeme ekologicky přímo v areálu zámku. Čerstvost surovin zaručuje prvotřídní základ naší kuchyně. Vybraná směs kulinářských tradic Pokrmy, mistrovsky připravené našim profesionálním týmem pod vedením Monicy Salvatore-Eremeev, dokonale odráží pestrou směs tradicí a kultur v naší rodině. Pečlivě vybraná vína Každou sezonu do naší nabídky zařazujeme vína, která chuťově obohatí naše kulinářská díla. Vinný lístek začíná nabídkou moravských vin od místních producentů z Mikulovské vinohradnické podoblasti. Rozsah šumivých vin se pohybuje od Valdobbiadene Prosecco přes Cava po Champagne.

Ubytování

Všechny pokoje vynikají svým luxusním stylem a pohodlím. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny hradu a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků. V zámku se nachází 8 dvoulůžkových apartmánů. Ve většině těchto pokojů je možnost přistýlky nebo dětské postýlky. V bezprostřední blízkosti, pouhé 3 minuty chůze od zámku, se nachází dalších 33 pokojů s celkovou ubytovací kapacitou až 70 hostů. Zámecký penzion nabízí širokou škálu typů ubytování. Popis a vybavení pokojů: Wi-Fi zdarma Vytápění Parketové podlahy Vlastní koupelna Vana nebo sprcha Fén Župan a pantofle