Žluté lázně

Hlavní město Praha Nehodnoceno
zlute_lazne_profil_07jpg.jpg zlute_lazne_profil_08jpg.jpg zlute_lazne_profil_11jpg.jpg zlute_lazne_profil_25jpg.jpg zlute_lazne_profil_20jpg.jpg zlute_lazne_profil_18jpg.jpg zlute_lazne_profil_24jpg.jpg

Areál Žlutých lázní je unikátním prostorem, kde lze všestranně trávit volný čas nejen ve společnosti přátel a rodiny, ale také při pořádání firemních party, teambuildingů, soukromých oslav nebo hudebních a kulturních akcích. Celková provozní kapacita areálu je 8–10 000 návštěvníků.


O nás

Žluté lázně Praha: Unikátní přírodní sportovně relaxační areál se širokým sportovním a gastro zázemím. Realizace velkých areálových projektů (sport, kultura, volný čas), pořádání veřejných kulturních a společenských akcí, firemních i soukromých akcí a eventů.
Celková denní provozní kapacita areálu se pohybuje v rozmezí 8–10 000 tisíc návštěvníků. Každému z nich nabízí optimální podmínky ke sportovnímu vyžití, rekreaci a odpočinku, s odpovídajícím zázemím v oblasti občerstvení, doprovodných služeb a hygieny. Součástí areálu je i veřejné parkoviště pro 80 vozů a celoplošná wifi od airwaynetu. Celý areál, včetně toalet, je bezbariérový.Žluté lázně jsou plné sportu a zábavy!

Vyberte si ten nejlepší lék na nudu. K zapůjčení u nás najdete: Šlapadla Paddleboardy, Koloběžky Kick Bike, Kola Cruiser, In-line brusle, Longboardy, Kajaky, Double kajaky, Motorové čluny...

Žluté lázně jsou plné chutí!

Vyberte si z široké nabídky jídel a nápojů v našich gastro provozech: Občerstvení v dětském koutku, Pivnice Tančírna, Centrální občerstvení, Bistro Giallo, Modrý bar, CoolHunters Point bar.