VykulSe.cz

Brno-město 100%
vykulse_profil_partydo_01jpg.jpg vykulse_profil_partydo_02jpg.jpg vykulse_profil_partydo_03jpg.jpg vykulse_profil_partydo_04jpg.jpg vykulse_profil_partydo_05jpg.jpg vykulse_profil_partydo_06jpg.jpg vykulse_profil_partydo_07png.png vykulse_profil_partydo_08jpg.jpg vykulse_profil_partydo_09jpg.jpg vykulse_profil_partydo_10jpg.jpg vykulse_profil_partydo_11jpg.jpg vykulse_profil_partydo_12jpg.jpg vykulse_profil_partydo_13jpg.jpg vykulse_profil_partydo_14jpg.jpg vykulse_profil_partydo_15jpg.jpg vykulse_profil_partydo_16jpg.jpg vykulse_profil_partydo_17jpg.jpg vykulse_profil_partydo_18jpg.jpg vykulse_profil_partydo_19jpg.jpg vykulse_profil_partydo_20jpg.jpg vykulse_profil_partydo_21jpg.jpg vykulse_profil_partydo_22jpg.jpg vykulse_profil_partydo_23jpg.jpg vykulse_profil_partydo_24jpg.jpg vykulse_profil_partydo_25jpg.jpg vykulse_profil_partydo_26jpg.jpg vykulse_profil_partydo_27jpg.jpg vykulse_profil_partydo_28jpg.jpg vykulse_profil_partydo_29jpg.jpg vykulse_profil_partydo_30jpg.jpg

Pro koho je body zorbing? Pro všechny! Zorbing fotbal a další bodyzorbingové aktivity si užije každý, komu je více než 5 let a má rád trochu šílenou zábavu. Pořádáme a organizujeme akce pro firmy, tábory, zábavu na festivaly, narozeniny, párty i rozlučku se svobodou.


O nás

Když jsme poprvé vyzkoušeli body zorbing, byla to láska na první rozstřel. Chceme ho proto v českých kotlinách rozšířit co nejvíce a postarat se, aby se u něj všichni bavili. S námi si může vyzkoušet zorbing fotbal a další aktivity v koulích každý. Pronajímáme koule jednotlivcům i firmám, pořádáme turnaje, jezdíme na fesťáky, tábory, teambuldingy, rozlučky i koupaliště a chceme tento sport rozšířit mezi co největší počet nadšenců!Pro firmy!

Oživte týmového ducha. Místo ohraných teambuldingů a firemních večírků zkuste něco akčnějšího. Rozdejte si to v koulích s kolegy a šéfem!

Pro zábavu!

Máte rádi netradiční zábavu? Zařídíme nezapomenutelný zážitek na oslavě narozenin, svatbě i rozlučce se svobodou. Jezdíme i na festivaly, koupaliště nebo dětské tábory.