Vinohradské dorty

Hlavní město Praha Nehodnoceno
vinohradske-dorty-profil-partydo-01-cerveny-dort-lizatka-a-cupkakejpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-02-jablkovy-kolacjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-03-cupkake-cokolada-tresnejpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-04-bily-dort-s-macronkamijpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-05-dort-design-drevajpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-06-ovocne-cupkakyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-07-cokoladovy-dortjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-08-jahodove-cupkakyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-09-bily-dort-maliny-broskvejpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-10-dort-kniha-harry-potterjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-11-tripatrovy-dort-piratskyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-12-bily-dort-s-karamelemjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-13-cupkaky-mailove-smetanovejpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-14-cheesecake-mucenkajpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-15-maly-dort-jahoy-a-malinyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-16-sladky-rautjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-17-bily-dort-pianojpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-18-cokoladovy-dort-bila-polevajpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-19-pralinkyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-20-cupkaky-boruvka-smetanajpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-21-tmavy-a-svetly-dort-pro-kluka-a-holku-narozeninyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-22-tartaletky-s-ovocemjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-23-maly-svetly-dort-hexagramyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-24-dort-bila-knihajpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-25-maly-svetly-dort-maliny-cokoladajpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-26-modry-dort-orchideie-a-cupcakyjpg.jpg vinohradske-dorty-profil-partydo-27-tribarevny-dort-africke-zdobenijpg.jpg

Zakázková výroba dortů na svatby, oslavy narozenin, výročí a další události, které jsou pro vás důležité. Každý dort je originál vyrobený vám na míru, pokud se nedomluvíme jinak, veškeré dekorace jsou ručně modelované a jedlé.


O nás

Dorty z kvalitních surovin
Vybírat můžete z oblíbených korpusů, jako je piškot, lehký čokoládový, extra čokoládový nebo mrkvový, které plním nejčastěji krémem z mascarpone nebo tvarohu a ovocem.
Fantazii se ovšem meze nekladou, máte-li jinou oblíbenou kombinaci, budu se snažit vám vyhovět.
K dortu vám ráda připravím i další sladkosti, jako jsou cupcakes, makronky, tartaletky, koláče atd., záleží jen na vaší fantazii.Dorty z kvalitních surovin!

Při výrobě dortů používám máslo, smetanu, vejce a další poctivé suroviny. Rostlinné náhražky, ztužovače ani vejce z klecového chovu a podobné “laskominy” u mě nenajdete. Poctivá ruční práce, pečlivý výběr surovin a spokojený zákazník jsou pro mě prioritou.

Vynikající chuť!

Dorty a dezerty s fantazií... čokoláda, sl.karamel, arašídy, citron, limetka, mučenka, mango, kokos, ostružina, jahoda, malina... korpusy: světlý piškot, kakaový piškot, lehký čokoládový, extra čokoládový, red velvet, mrkvový, banánový s ořechy...