Tvrz a camp Malešov

Kutná Hora 100%
hp07jpg.jpg 181015-pivovarmalesov_0290-2jpg.jpg hp09-1jpg.jpg hp02jpg.jpg hp08jpg.jpg img_0156jpg.jpg hp03jpg.jpg hp09jpg.jpg hp10jpg.jpg

Najdete nás v zahradě na břehu rybníka pod středověkou tvrzí. Pro nocování můžete vybírat z 8 stanů s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý stan má vlastní WC a sprchu, manželskou postel a až 2 další jednolůžka. Své chuťové buňky poškádlíte v naší kulinářské restauraci.


O nás

K dispozici je i místnost pro firemní akce, využitelná i jako herna.
V sousedství navštívíte tvrz, Přátelský pivovar a trochu netradiční muzeum.
Okolí nabízí také krásné výlety jak pěšky, tak i na kole.

Pozveme vás do útulných prostor našich stanů, kde se zastavil čas před 500 lety.
Nemusíte se ale bát, v romantické ložnici se skrývá i luxus moderního věku. Vyspíte se na pohodlných postelích, šaty i cennosti uložíte do truhly. Každý stan má vlastní koupelnu v unikátní oddělené prostoře, designově vytvořené speciálně pro tento hotel. Osvětlení zajišťují lucerny, vytvářející intimní a romantickou atmosféru. V koupelně je k dispozici zásuvka pro ty, kteří nemohou ponechat 21. století za starobylými zdmi.
Náš kemp je ideálním místem pro firemní akci. Vezměte svoje kolegy sem k nám a v klidném a inspirativním prostředí plánujte budoucnost svých firem či rekapitulujte úspěchy z uplynulého období. Rádi vám zajistíme nejen prostory pro vaše jednání a veškeré zázemí, ale také zajímavý program poté, co ukončíte svoje pracovní úsilí.