TEPfactor Chotilsko

Příbram Nehodnoceno
6jpg.jpg 5jpg.jpg 7jpg.jpg 8jpg.jpg 1jpg.jpg dsc_0955jpg.jpg dsc_0955jpg.jpg dsc09712_3_4jpg.jpg dsc09721_2_3jpg.jpg dsc00233jpg.jpg _dsc09718_19_20jpg.jpg

Plánujete originální firemní akci, oslavu, párty či dokonce svatbu? TEPfactor má pro Vás řešení! Inspirováno legendární TV show pevnost Boyard. TEPfactor je ideální místo pro: Teambuilding, firemní akci, školní výlet, rodinný výlet, narozeninovou oslavu, rozlučkou se svobodu.


O nás

TEPfactor je dobrodružná hra zaměřená na týmovou spolupráci, adrenalin, dobrodružství, zábavu a výzvu. Za pět let zocelila už přes 200 tisíc nadšenců a utužila tisíce pracovních a sportovních kolektivů, školních tříd a rodin. V TEPfactoru je především cesta cílem, nejdůležitější je zapojit tým, pobavit se a zažít něco nového. Herní úkoly jsou velmi rozdílné, někde se prosadí ten s nejlepší fyzičkou, jinde je úkol zase spíše o logice, zručnosti nebo trpělivosti. Zapojit se musí všichni, jinak tým nemůže postupovat dál. Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky je ale časový limit. Máte neomezený počet pokusů a úkoly můžete plnit v libovolném pořadí. Hraje se v týmu 2-5 osob.Jedinečné sportovně zábavní centrum

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet napětí a zábavu ve stylu televizní show Pevnost Boyard? Jen u nás prověříte týmovou souhru a zažijete hodiny plné smíchu i adrenalinu při plnění různorodých úkolů. Připraveno je pro vás pětadvacet herních etap s pohyblivými překážkami, kde v několikačlenných týmech (soutěžit mohou dvojice i početné rodiny) plníte čtyři kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, logiku a zručnost. Po jejich úspěšném zdolání získáte indicie, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové komnaty.

Přijeďte si k nám užít den plný adrenalinu, zábavy a nevšedního dobrodružství.

TEPfactor je ideální místo pro: Teambuilding, firemní akci, školní výlet, rodinný výlet, pro všechny dobré party kamarádů i oslavy. “Za celou dobu našeho fungování jsme zocelili již tisíce pracovních, školních, či sportovních kolektivů”.