Švýcarská bouda

Trutnov 100%
dji_0033jpg.jpg pohled-na-hotel-a-lucnijpg.jpg dsc_8653jpg.jpg dsc_8516-hdrjpg.jpg kavajpg.jpg dsc_8643jpg.jpg 20190720_103821jpg.jpg dsc_3664_optimized-1jpg.jpg dsc_3712_optimizedjpg.jpg foto59_optimizedjpg.jpg foto74_optimizedjpg.jpg foto80_optimizedjpg.jpg

Hledáte jedinečné útulné zázemí pro Vaši firemní akci, večírek či oslavu? Švýcarská bouda je ta nejlepší volba! Rádi s vámi naplánujeme Vaší akci do posledního detailu. Teambulding a Teamspirit akce dotažené do posledního puntíku! Program sestavíme „na klíč“, podle vašich představ a požadavků.


O nás

Stylový horský hotel Švýcarska bouda je umístěn v klidné části města zvané Labská, přibližně 500 m od Labské přehrady, dominanty Špindlerova Mlýna.

Nabízíme konferenční místnost pro menší skupiny s kapacitou pro cca 30 lidí. K dispozici je data projektor s promítacím plátnem, flip chart a WiFi připojení. Stoly Vám můžeme rozmístit dle Vašich potřeb.

Rádi Vám připravíme coffee break s občerstvením a pokud chcete posílit týmového ducha, nebo si své školení zpestřit, nás partner Yellow Point Vám navrhne program, který bude odpovídat Vašim představám. Ve večerních hodinách pak můžete jít relaxovat do privátního wellness s vířivkou a saunou.

Ubytování je možné ve 2 – 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a plochou TV obrazovkou. Nabízíme ubytování se snídaní, s polopenzí a plnou penzí. Můžeme Vám připravit grilovací večer na venkovní terase s jedinečným výhledem na Krkonoše.