Svatební Limuzína

Prostějov Nehodnoceno
svatebni_limuzina_profil_partydo_01jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_02jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_03jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_04jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_05jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_06jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_07jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_08jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_09jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_10jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_11jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_12jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_13jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_14jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_15jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_16jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_17jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_18jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_19jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_20jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_21jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_22jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_23jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_24jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_25jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_26jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_27jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_28jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_29jpg.jpg svatebni_limuzina_profil_partydo_30jpg.jpg

Naše limuzína Vám dodá příjemný pocit, o kterém sní mnoho lidí. Naleznete zde komfort a pohodlí včetně veškerých služeb, které k limuzíně patří. Prodloužená limuzína Lincoln Vás odveze, kam jen si budete přát. Můžete ji využít pro Vaše VIP hosty, obchodní partnery či firemní akce.


O nás

Naše limuzína Vám dodá příjemný pocit, o kterém sní mnoho lidí. Naleznete zde komfort a pohodlí včetně veškerých služeb, které k limuzíně patří. Prodloužená limuzína Lincoln Vás odveze, kam jen si budete přát. Limuzína s řidičem není jen pro celebrity a ředitele firem, pronájem limuzíny si může dovolit každý. Limuzínu můžete využít pro Váší rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, obchodní jednání a pro mnoho dalších příležitostí... Náš vozový park nabízí i mnoho netradičních způsobů dopravy na Vaší párty.Luxusní cesta plná zážitků!

Chcete připravit oslavenci jedinečný a nezapomenutelný zážitek? Přejete si luxusní odvoz na vaší párty, firemní večírek nebo chcete překvapit své obchodní partnery? Pak je naše párty limuzína pro Vás ta správná volba. Naše limuzíny Lincoln Navigator SUV, Lincoln Town Car, Lincoln Navigator XXL nebo Rolls-Royce Silver Seraph Vám poskytnou veškerý komfort, pohodlí a luxus!

Netradiční jízda s nápadem!

Náš vozový park je připraven i na plnění neobvyklých přání. Můžeme Vám nabídnout například odvoz v Historickém autobusu Karosa z roku 1978 nebo policejní volhu VB v originálním stavu. Milovníkům legendárních vozů můžeme nabídnout VW brouk a pro dobrodruhy máme k dispozici netradiční odvoz vězeňským autobusem Karosa. U nás si vybere každý!