Surf Arena

Hlavní město Praha Nehodnoceno
misto_na_firemni_akci_surf_arenajpg.JPG misto_na_firemni_akci_surf_arena_11jpg.JPG misto_na_firemni_akci_surf_arena_3jpg.jpg misto_na_firemni_akci_surf_arena_8jpg.JPG misto_na_firemni_akci_surf_arena_7jpg.JPG misto_na_firemni_akci_surf_arena_4jpg.jpg misto_na_firemni_akci_surf_arena_2jpg.JPG misto_na_firemni_akci_surf_arena_10jpg.jpg misto_na_firemni_akci_surf_arena_5jpg.jpg misto_na_firemni_akci_surf_arena_6jpg.jpg misto_na_firemni_akci_surf_arena_9jpg.JPG

Kdo nevyzkouší, nepochopí! Surf Arena, jediný indoor trenažer surfování v ČR, je místo, kde si přijde na své každý. Protože Surf Arena není jenom o surfování. Je o stylovém designu, kvalitním gastro zážitku, pohodové hudbě, ale především o zábavě určené naprosto všem.


O nás

Surfing, bodyboarding, narozeninové oslavy, teambuildingy, firemní večírky. To vše pod jednou střechou!

Hledáte prostor pro jedinečnou narozeninovou oslavu nebo firemní akci?
Tak v tom případě je pro Vás Surf Arena tou správnou volbou! Pro Vaši narozeninovou nebo jinou párty vytvoříme jedinečný program dle Vašich představ a přání. Připravíme občerstvení, hry i hudbu. Vše záleží na domluvě. Ale oslava na vlně zaručeně nezklame!

Jste rodič, hledající nové, neokoukané možnosti pro své děti?
V tom případě i Vás Surf Arena osloví. Děti jsou v Surf Areně jako rybičky ve vodě. Nabízíme pro ně dětské kroužky. V dětském klubu Mladý surfař určeném pro všechny děti od 6 do 14 let se hravou a efektivní formou může základy surfování naučit každý.