SIGNATURE RESTAURANT

Brno-venkov Nehodnoceno
signature_pack_2_03jpg.jpg _dsc3273jpg.jpg signature_pack_2_03jpg.jpg 2016_photoone_-_017jpg.jpg signature_pack_2_19jpg.jpg cappellettijpg.jpg signature_pack_2_08jpg.jpg 2017_photoone_-_047jpg.jpg signature_pack_2_02jpg.jpg 2016_photoone_-_125jpg.jpg

Signature restaurant to nejlepší místo pro vaši akci! Náročné požadavky našich klientů jsou pro nás výzvou. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním firemních večírků, narozeninových oslav, svateb, módních přehlídek či plesů. Nic pro nás není nemožné.


O nás

JEN TO POCTIVÉ MÁ SMYSL.

Suroviny. Způsob přípravy. Přístup k zákazníkovi. S maximálním důrazem na kvalitu přinášíme poctivou kuchyni.
Tým pod vedením Pavla Veltruského, který mimo jiné byl privátní kuchař Julie Roberts nebo sous chef ve 3* michelinské restauraci Waterside Inn u Alaina Roux, připravil menu, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Navracíme se k tradici, bereme si z ní to nejlepší a posouváme ji dál, obohacenou o prvky světové kuchyně i o nové techniky vaření.
Přátelský personál Vám dá na chvíli zapomenout na shon všedního dne a Vy si užijete nejen excelentní chuťový zážitek, ale i dokonalý servis a péči o svoji osobu.
Zákazník je u nás na prvním místě.Stojíme nohama pevně na zemi, věříme v dobré a poctivé věci, protože jen to poctivé má smysl!

Ušli jsme dlouhou cestu, než jsme si splnili svůj sen. Do všeho co tvoříme vkládáme lásku, cit, souznění a posouváme se dál, protože gastronomie je pro nás bezedný hrnec inovací, pro kterou jsme zapáleni.

Jsme ti, kteří dělají věci se smyslem, citem pro detail a přesně taková je naše restaurace Signature.

Vy jste pro nás motorem, který nás žene stále vpřed, protože jen Vy můžete ocenit naši snahu.

A to má smysl!CATERING & EVENT

Stejně špičkový servis jako Vám, nyní poskytneme i celé Vaší rodině, přátelům, firmě nebo týmu. Představte si, jaké by to bylo, kdybychom přenesli atmosféru restaurace Signature k Vám. Kamkoliv a kdykoliv. Profesionální obsluha, kvalita zkušeného týmu s michelinskou zkušeností a exkluzivní gastronomie, se postarají o bezchybný průběh Vaší události. Počet hostů pro nás nehraje roli. Sto nebo tisíc, zajistíme catering pro rodinu, firmu i korporaci. Požadavky hostů jsou pro nás na prvním místě. Sdělte nám je. Zrealizujeme Vaši představu a vymyslíme Vám celý event na míru. - rodinná akce přímo u Vás doma či na zahradě - svatba, o které jste vždy snili - firemní večírek, za který Vás budou zaměstnanci uznávat - akce pro Vaše obchodní partnery, kterou Vám budou závidět i filmové hvězdy Nebo něco úplně jiného. Kontaktujte nás a pojďme to vymyslet. Jen to poctivé má pro nás smysl. A od toho se bude odvíjet i akce, kterou s námi uspořádáte. Pojďte do toho s námi!

MEETING S OBCHODNÍMI PARTNERY

Ať už potřebujete odpočinek po náročné cestě, zkontrolovat e-maily, vyřešit pár úkolů a jet zase dál, či potřebujete uskutečnit meeting s obchodními partnery, je pro Vás Signature tou správnou volbou. Poctivé jídlo, příjemný servis, rychlé připojení wi-fi, reprezentativní a klidný lounge v naší restauraci jsou přesně tím, co pro Vaši práci potřebujete! Navíc k dispozici 180 parkovacích míst zcela zdarma.