Santini Garden

Hlavní město Praha 100%
111_mala.jpg 2_mala.jpg 3_mala.jpg 4_mala.jpg a - Delice garden night.jpg IMG_7194-1.jpg IMG_7196.jpg IMG_9696.jpg IMG_9579.jpg IMG_9560.jpg

Santini Garden najdete na klidném místě pod Pražským hradem. Ochutnáte zde moderní, lahodnou českou kuchyni a výtečná vína z vinic z celé ČR. Letní zahrádka vás ohromí krásným výhledem na pražské podhradí. Restaurace se zahradou je díky svému umístění a vlastnímu parkovišti ideálním místem pro pořádání svateb a jiných společenských akcí.


O nás

Santini Garden sídlí na místě původního hřbitova (Šporkova ulice), v prostorách bývalého kostela sv. Matěje. Byl zde podle svého přání pochován Jan Blažej Santini-Aichel (1677-1723), významný český architekt italského původu, který se proslavil svým jedinečným stylem barokní gotika.

Kuchaři v Santini Garden restaurant pracují zásadně s čerstvými, lokálními a sezónními potravinami a surovinami. Veškeré pokrmy vznikají díky jejich svědomité, pečlivé a zručné práci a všechny své nápady vkládají do originálních jídel, které se v restauraci připravují pro hosty a zákazníky.

Santini Garden organizuje následující typy společenských událostí: svatby // cateringy rodinného typu jako jsou například křtiny, promoce, narozeniny, významná rodinná výročí apod. (cca do 50 osob) // firemní akce // coffeebreaky // občerstvení pro malé příležitosti // rauty menšího charakteru // soukromé akce // vánoční večírky