Retro Riverside

Karlovy Vary 100%
prostory-retro-riverside-brezova-06jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-02jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-03jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-04jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-05jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-07jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-08png.png prostory-retro-riverside-brezova-09jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-10jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-11jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-12jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-13jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-14jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-15jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-16jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-17jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-18jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-19jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-20jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-21jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-22jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-23png.png prostory-retro-riverside-brezova-24jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-25jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-26png.png prostory-retro-riverside-brezova-27jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-28jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-29jpg.jpg prostory-retro-riverside-brezova-30jpg.jpg

Luxusní hotel Retro Riverside postaven na břehu přehrady Březová pouze 10 km od lázeňského centra Karlových Varů je obklopen Slavkovskými lesy a řekou Teplá a je ideálním místem pro Vaší párty, rozlučku se svobodou, firemní event a nabízí i luxusní ubytování.


O nás

Plánujete narozeninovou oslavu jako překvapení pro svého partnera? Chcete uspořádat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Budete s přáteli zapíjet čerstvý přírůstek do rodiny? Ať už je důvod vaší oslavy jakýkoliv, rádi vám i vašim hostům připravíme nevšední zážitek v kouzelném prostředí našeho resortu.Slavte s námi!

Postaráme se o každý detail, nabídneme různé varianty banketových sálů, vytvoříme speciální menu s přihlédnutím k charakteru akce, zajistíme absolutní soukromí. Využít můžete elegantní prostory restaurace La Terrazza (60 míst), oddělený salónek (10 míst), útulný lobby bar (35 míst) nebo molo přímo na vodě, jako stvořené pro uvolněnou letní party s hudbou a grilováním. Svěřte se nám se svou představou a zbytek nechte na nás.

FIREMNÍ AKCE

Dobře víme, jak moc jsou pro vás tyto okamžiky důležité, a rádi vám pomůžeme zorganizovat akci přesně podle vašich představ. Slavnostní gala večeři v naší restauraci s panoramatickým výhledem na jezero. Neformální party s hudebním doprovodem přímo na molu. Uzavřené obchodní jednání v příjemně decentním prostředí lobby baru. Cokoliv si budete přát. K ruce budete mít našeho šéfkuchaře, který Vám pro tuto příležitost vytvoří speciální menu. A samozřejmě i zkušený personál, co se postará o hladký průběh celé akce a maximální spokojenost všech zúčastněných. K dispozici je Vám také dataprojektor s plátnem. Nabízíme ale ještě víc. Máme pro vás také skvělé řešení, hledáte-li originální teambuildingovou akci pro své zaměstnance: Několik hodin v našem luxusním wellness centru, které budete mít celé sami pro sebe. S bazénem, vířivkou, 5 saunami a relaxační místností s krbem. Chybět nebude ani welcome drink, občerstvení a vybraná procedura pro každého hosta.