Retro Prague - prostory pro Vaše Akce

Hlavní město Praha Nehodnoceno
252jpg.JPG 104jpg.JPG panorama_bez_nazvu1jpg.jpg putica-03mjpg.jpg putica-12mjpg.jpg putica-17mjpg.jpg dsc_4784-kopiejpg.jpg dsc_4781-kopiejpg.jpg patroputica-1jpg.JPG patroputica-2jpg.JPG retrococktailbar-1jpg.JPG retrococktailbar-2jpg.JPG retrococktailbar-4jpg.JPG retrococktailbar-3jpg.JPG retromusichall-2jpg.JPG retromusichall-1jpg.JPG retromusichall-3jpg.JPG

Retro Prague - multifunkční prostor skládající se z Restaurace 200os., Baru 200os. a Klubu 1000os. Prostory jsou propojitelné 1400os. Skvělá lokalita na dopravním uzlu tramvají a metra a prostor patřící mezi největší v Praze, přímo předurčují místo pro pořádání firemních a společenských akcí.


O nás

Retro Prague - multifunkční prostor skládající se z Restaurace 200os., Baru 200os. a Klubu 1000os. Prostory jsou propojitelné 1400os.

Zajišťujeme i catering a doprovodné služby. Prostory jsou vybavené Audio Visuální technikou a zázemím pro účinkující.

Retro Music Hall
Multifunkční prostor je využíván především pro pořádání firemních akcí a večírků. Skvělá lokalita na dopravním uzlu tramvají a metra a prostor patřící mezi největší v Praze, přímo předurčují místo pro pořádání firemních a společenských akcí. Kapacita prostoru je až 600 osob při rautovém uspořádání.

Zcela jistě u nás můžete také trávit čas při koncertech, které jsou od sebe žánrově odlišné. Tím jen prostor potvrzuje svojí multifunkčnost a obsahem svou nevyhraněnost. Při koncertním uspořádání pojme prostor až 1000 osob.Retro Cocktail Bar

Retro Music & Cocktail Bar je místem, kde pravidelně můžete od středy do soboty prodloužit svou denní zábavu s koktejlem v ruce, hudbou v uších a jiskrou v oku, která se rozostří až nad ránem. Teprve tehdy končí videoprojekce našich DJs. Ve středu se můžete těšit na R&B, ve čtvrtek a pátek na hudbu bez zábran od šedesátých let až po současnost a v sobotu na ryze taneční scénu. Je pouze na vás jak si namícháte zábavu. Prostor je vhodný pro firemní akce do kapacity 200 osob a v kombinaci s prostorem restaurace do 400 osob.

Putica by Retro

PUTICA je bistro restaurant s kapacitou až 200 míst nabízející předkrmy formou tapas, domácí burgery, drůbež, vepřové a zeleninu od malých farmářů. K pití si můžete vychutnat výborná piva z pivovarů Únětice (10° a 12°) a Clock (APA Clock 12°), dále pak kvalitní zahraniční i česká vína (vinařství Sedlák a Krásná Hora) a fair trade kávu z pražírny Coffee Source. Rádi Vám také připravíme některou z našich domácích limonád a určitě si vyberete z pestré nabídky kvalitních lihovin. Prostory restaurace se také hodí pro pořádání rodinných či firemních oslav a rautů s kapacitou do 150 osob. Prostor restaurace disponuje mezonetovým patrem s kapacitou 30 míst, vhodným pro soukromé oslavy a jednání. V létě je možné využít i prostory venkovní zahrádky.