Restaurant Petřínské terasy

Hlavní město Praha Nehodnoceno
prostory-petrinske-terasy-praha-01jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-02jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-03jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-04jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-05jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-06jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-07jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-08jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-09jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-10jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-11jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-12jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-13jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-14jpg.jpg prostory-petrinske-terasy-praha-15jpg.jpg

Restaurant Petřínské terasy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst starobylého města Prahy. Restaurant je posazen uprostřed východního svahu Petřínského kopce s naprosto neopakovatelným výhledem na celou Prahu.


O nás

Firemní akce na klíč
Přijměte pozvání do naší restaurace Petřínské terasy, kde pro Vás zorganizujeme kompletně Vaší firemní akci na míru. Zajistíme jakoukoliv firemní oslavu či party pro celkový počet až 800 osob. Zvládneme i případný teambuilding. Přijďte si k nám užít firemní akci ve velkém stylu na vrchol Prahy. Jedině u nás na Petříně. Můžete u nás veselit se, tancovat, grilovat, popíjet či se jinak bavit. Přilehlé prostory naší restaurace mohou nabídnout zázemí i pro školení či větší konferenci.RESTAURACE - KOLIBA

55 - 60 míst K posezení nabízíme útulnou panoramatickou restauraci, jejíž dřevěný interiér ve stylu staré koliby spolu s otevřeným ohništěm navozuje velice příjemné domácí prostředí. V jídelním lístku naleznete spoustu výtečných jídel, z nichž některá lze připravit právě na ohni, přímo před Vámi. Z restaurace je neopakovatelný výhled na Pražský Hrad a Malou Stranu.

KNĚŽSKÝ REFEKTÁŘ

60 - 70 míst Pro slavnostní příležitosti lze využít nádherné barokní prostory kněžského refektáře, které umocní slavnostnost dané chvíle. Kněžský refektář má jeden velký sál, kde je možné tabulové sezení pro 60 osob, stolové pro 70 osob, jeden menší sál, který slouží jako bar, a dva menší salonky. Prostory kněžského refektáře jsou perfektní k uspořádání svatebních hostin, recepcí, rautů, banketů nebo firemních prezentací.