Restaurace Sezóna a hotel Chvalská Tvrz

Hlavní město Praha 100%
misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_25jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_24jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_23jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_22jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_21jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_19jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_20jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_18jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_17jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_16jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_15jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_14jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_13jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_12jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_11jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_10jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_9jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_8jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_6jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_5jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_4jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_7jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_2jpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrzjpg.jpg misto_na_svatbu_praha_hotel_chvalska_tvrz_3jpg.jpg

Hotel Chvalská Tvrz je moderní hotel, který nese označení Hotel***SUPERIOR. Nachází se v Horních Počernicích, v ulici příhodně zvané Na Chvalské tvrzi. Přes vysoké stáří obvodových zdí budovy je uvnitř umístěn zbrusu nový moderní hotel s restaurací a salonky.


O nás

Hotel se nachází v poklidné části Prahy,
20 minut MHD od centra města a 2 minuty jízdy automobilem od silnice E65, a nabízí pokoje s klimatizací a satelitní TV i vlastní restauraci. Všechny pokoje jsou zařízené v teplých a světlých barvách, mají dlážděné podlahy a zdarma je v nich dostupné Wi-Fi. V hotelové restauraci Sezóna můžete ochutnat pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Posedět můžete také u sklenky v baru hotelu. Hotel se nachází v těsné blízkosti areálu Chvalského zámku. Pouhý 1 km od hotelu se rozkládá golfové hřiště a na nejbližší autobusovou zastávku dojdete za 1 minutu. Na vyžádání je k dispozici doprava na letiště a soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma. V hotelu můžete uplatnit Lyoness cashback a BHC vouchery.