Pyroterra Fire and Light Performance

Hlavní město Praha Nehodnoceno
svetelna_show_firemni_vecirek_oslavy-pyrotterajpg.jpg 12194771_10153244566026864_2929055970054118147_o.jpg pyroterra_vivid_lightshow_03jpg.jpg pyroterra_interactive_lightshow-34jpg.jpg pyroterra_blacklightshow29jpg.jpg pyroterra_swingfireshow_firecubejpg.jpg pyroterra_projection_01jpg.jpg pyroterra_swingfireshow_pyrotechnics2jpg.jpg pyroterra_squad_team-industrialjpg.jpg pyroterra_pole-dance_fire_ijpg.jpg

Náš umělecký tým je světoznámý pro svou profesionalitu, rychlost, preciznost a tvořivost, se kterou již 15 let přistupujeme ke každému projektu.


O nás

S námi si nekupujete pouze show - objednáváte si komplexní zážitek, který bude unikátní součástí Vašeho eventu.Od technického zabezpečení, propracovaných choreografií, velkolepých efektů, překrásných kostýmů, programování show až po kreativní produkci Vašeho eventu. Najděte s námi to správné využití našeho širokého potenciálu a dopřejte svým divákům zážitek, který pro ně nevytvoří nikdo jiný!

Vyberte si ze široké nabídky show programů světové kvality - LED show s originálními světelnými kostýmy, fireshow, multimediální interaktivní show, ohnivý pole dance, nebo speciální show vytvořené na míru.
Kteroukoli show rádi okořeníme speciálními efekty - hořicí a plynové dekorace, plamenomety, pyrotechnika, světelné vázy, světelné efekty a dekorace. Stěžejní součástí našich vystoupení jsou námi vytvořené VisualPoi™ s technologií pro zobrazení firemního loga či grafiky dle Vašeho přání.

Věříme, že naší prací je pomáhat Vaší společnosti růst a umění je způsob komunikace mezi vámi a Vašimi klienty, zaměstnanci i veřejností. Nechte Vaši firmu promlouvat pomocí jedinečného hlasu našeho umění.
Milujeme výzvy a jsme připraveni být vašimi partnery v časech dynamických změn!