Prague Boats

Hlavní město Praha 100%
prague_boats_profil_partydo_01jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_02jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_03jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_04jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_05jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_06jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_07jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_08jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_09jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_10jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_11jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_12jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_13jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_14jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_15jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_16jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_17jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_18jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_19jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_20jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_21jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_22jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_23jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_24jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_25jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_26jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_27jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_28jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_29jpg.jpg prague_boats_profil_partydo_30jpg.jpg

Přemýšlíte, kde uspořádat Vaši oslavu? Chcete překvapit a potěšit hosty nezvyklým prostředím? Pak jste si správně vybrali palubu lodi. Vaše akce se stane nezapomenutelnou.


O nás

Prague Boats je jediná lodní společnost v Praze, která provozuje nové, moderní a ekologické lodě. Společnost funguje již více jak 25 let.

Naše flotila je nejmodernější v Praze a ekologická. Najdete v ní nejen luxusní a zcela nově postavené lodě, ale i plavidla na solární či hybridní pohon. Všechny jsou v perfektním technickém stavu.

Jsme hrdí nejen na naši flotilu, ale také na šíři, pestrost a kvalitu služeb, které poskytujeme. Na našich lodích se po celý rok konají firemní akce či konference, odehrávají se soukromé oslavy a svatby. Pořádáme též pravidelné plavby historickým centrem Prahy, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, a mnoho dalšího.

Máme příjemný a profesionální personál, špičkový catering a umíme připravit spoustu zajímavých zážitků.FIREMNÍ AKCE NA LODI

Chcete změnu? Prostředí kanceláří už Vás nebaví? Hledáte něco, kde bude mít Vaše firemní akce ten správný spád? Uspořádejte firemní akci na lodi a zaujměte. PROČ PRONÁJEM LODI ČI PARNÍKU? Vše zařídíme za Vás, kompletní gastronomická nabídka, technické zázemí, doprovodný program, netradiční výhled na krásy Prahy.

SOUKROMÉ AKCE NA LODI

Přemýšlíte, kde uspořádat Vaši narozeninovou oslavu? Chcete překvapit a potěšit hosty nezvyklým prostředím? Pak jste si správně vybrali palubu lodi. Vaše soukromá akce se stane nezapomenutelnou. Nabízíme milý a ochotný personál, vše připravíme podle Vašeho přání, skvělý catering, živá či reprodukovaná hudba na přání, krásy Prahy z nové perspektivy.