Penzion Blanský les

České Budějovice 100%
penzion_blansky_les_profil_partydo_01jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_02jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_03jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_04jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_05jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_06jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_07jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_08jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_09jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_10jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_11jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_12jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_13jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_14jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_15jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_16jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_17jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_18jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_19jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_20jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_21jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_22jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_23jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_24jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_25jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_26jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_27jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_28jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_29jpg.jpg penzion_blansky_les_profil_partydo_30jpg.jpg

Penzion Blanský Les je rodinný podnik situovaný do údolíčka mezi kopci na konci obce Kvítkovice.V pokojích a dvou studiích je možné ubytovat (až) 25 osob a v penzionu je vlastní restaurace a kavárna s kapacitou pro 30 osob. K restauraci náleží venkovní zahrádka.


O nás

Penzion Blanský Les je rodinný podnik situovaný do údolíčka mezi kopci na konci obce Kvítkovice v CHKO Blanský les. V pokojích a dvou studiích je možné ubytovat (až) 25 osob. V penzionu je vlastní restaurace a kavárna s kapacitou pro 30 osob. K restauraci náleží venkovní zahrádka s nádherným výhledem do okolí. U terasy je velké pískoviště pro volné vyžití dětí, o kterých budete mít vždy přehled. Penzion má soukromé parkoviště a Wi-Fi pro hosty zdarma. Penzion je nekuřácký a bez televizí.Ubytování v penzionu Blanský les

Penzion Blanský les nabízí komfortní ubytování ve dvou studiích, třech dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita penzionu je 25 osob. K ubytování je možné doobjednat kontinentální servírované snídaně (čaj, pečivo, máslo, uzenina, sýr, zelenina, sladké, …). V restauraci je k dispozici kompletní gastro servis s kvalitním zázemím. Pokoje jsou bez TV. Domácí mazlíčci jsou po předchozí domluvě vítáni.

Jednoduše kuchyně, která vás bude bavit!

V naší restauraci si pochutnáte na kompletním gastro servisu – na pizze, steaku, těstovinách či salátech. Nabízíme také denní speciality, které vás vždy překvapí svou výjimečnou chutí. Na objednávku může být veškerý gastro servis v bezlepkové variantě. Jako sladkou tečku na závěr doporučujeme výběr z dortů, které pečeme podle vlastních originálních receptur. Pro hosty se staly již pojmem a jsou nedílnou součástí našeho menu. Fairtrade kávu Puro připravujeme z fresh mlýnku v klasickém manuálním kávovaru italské výroby Wega. V restauraci je příjemné stylové posezení v zakázkovém interiéru s prostornou venkovní terasou, která skýtá nádherný výhled do širokého okolí Blanského lesa. Restaurace je nekuřácká, vyjma venkovních prostorů. Zázemí penzionu Blanský les je vhodné pro akce všeho druhu – rodinné oslavy, firemní akce, zabijačky atd.