PartyLeaders

Hlavní město Praha Nehodnoceno
party_leaders_profil_partydo_01jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_02jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_03jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_04jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_05jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_06jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_07jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_08jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_09jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_10jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_11jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_12jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_13jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_14jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_15jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_16jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_17jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_18jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_19jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_20jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_21jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_22jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_23jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_24jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_25jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_26jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_27jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_28jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_29jpg.jpg party_leaders_profil_partydo_30jpg.jpg

Svěřte zábavu na večírku do našich rukou. Baví nás stylová převtělení. Náš repertoár v tomto ohledu téměř nezná mezí. Velký Gatsbyho styl? Rock’n’Rollová show? Hippie Flower Music? Funky Disco ? Pop Rock? Současná taneční popina? Filmový večírek? Námořnickej bál? Všude jsme jako doma!


O nás

Chcete, aby to zaručeně byla jízda!?Umíme to zařídit!
Chcete, aby se trsalo?Roztančíme každou generaci!
PartyLeaders, nebo-li rozjížděči mejdanu!
Prvotřídní živá zábavová kapela je základním kamenem podařeného večírku, narozeninové party, nebo firemního večírku. Jsme kapela s mnohaletou praxí v oboru a kvalifikovaná hudební síla, na scéně od roku 2000. Kapela / DJ / moderátor / taneční show / ozvučení / osvětlení... Kompletně hudebně zastřešíme Vaši akci.NAROZENINY

Čas od času je třeba oslavit nějaké výročí, uspořádat grandiózní večírek, svolat rodinnou sešlost, pozvat přátele a společně se zaradovat. Kapela může být při takové příležitosti skvělým darem oslavenci, stejně jako se oslavenec může blýsknout dokonale pojatou a zorganizovanou narozeninovou oslavou před gratulanty. Dobrá živá hudba je základním kamenem každého velkolepého večírku. Úkolem kapely je zabavit a roztančit všechny generace, což znamená mít v zásobě pestrý a široký repertoár. My nabízíme hudební produkci v celkové délce cca 180 minut, rozdělenou do 4 až 6 bloků s min. 15minutovými pauzami, a max. 6 hodin přítomnosti kapely.

FIREMNÍ VEČÍREK

Svěřte zábavu na večírku do našich rukou. Baví nás stylová převtělení. Náš repertoár v tomto ohledu téměř nezná mezí. Velký Gatsbyho styl 30. let? Rock’n’Rollová show 50. let? Hippie Flower Music let 60.? Funky Disco Party 70. – 80. let? Pop Rock let 90.? Současná taneční popina? Filmový večírek? Námořnickej bál? Všude jsme jako doma! Včetně kostýmů. Jsme kapela s mnohaletou praxí v oboru a kvalifikovaná hudební síla! Na scéně od roku 2000. A rádi Vám pomůžeme i s dalším zábavným programem – moderátor, DJ, tanečnice, akrobati, kejklíři, komici a kouzelníci. Zažili jsme už ledascos a kontaktů máme plný pytel. A hlavně tušíme, co, kde, kdy a na koho zafunguje nejlépe.