PARTY STANY HNED

Hlavní město Praha Nehodnoceno
party_stany_profil_partydo_01jpg.jpg party_stany_profil_partydo_02jpg.jpg party_stany_profil_partydo_03jpg.jpg party_stany_profil_partydo_04jpg.jpg party_stany_profil_partydo_05jpg.jpg party_stany_profil_partydo_06jpg.jpg party_stany_profil_partydo_07jpg.jpg party_stany_profil_partydo_08jpg.jpg party_stany_profil_partydo_09jpg.jpg party_stany_profil_partydo_10jpg.jpg party_stany_profil_partydo_11jpg.jpg party_stany_profil_partydo_12jpg.jpg party_stany_profil_partydo_13jpg.jpg party_stany_profil_partydo_14jpg.jpg party_stany_profil_partydo_15jpg.jpg party_stany_profil_partydo_16jpg.jpg party_stany_profil_partydo_17jpg.jpg party_stany_profil_partydo_18jpg.jpg party_stany_profil_partydo_19jpg.jpg party_stany_profil_partydo_20jpg.jpg party_stany_profil_partydo_21jpg.jpg party_stany_profil_partydo_22jpg.jpg party_stany_profil_partydo_23jpg.jpg party_stany_profil_partydo_24jpg.jpg party_stany_profil_partydo_25jpg.jpg party_stany_profil_partydo_26jpg.jpg party_stany_profil_partydo_27jpg.jpg party_stany_profil_partydo_28jpg.jpg party_stany_profil_partydo_29jpg.jpg party_stany_profil_partydo_30jpg.jpg

PARTY STANY HNED Díky letitým zkušenostem s pořádáním eventů a akcí širokého spektra zaměření, nabízíme od ideálního řešení zastřešení včetně vytápění, klimatizace, až po catering včetně mobiliaře, inventáře a sociálních zařízení. Párty stany samozřejmě tvoří základní prvek našich služeb.


O nás

Garantujeme Vám profesionalitu, kvalitu a rychlost.
Věříme, že všechno, co stojí za to, aby bylo vykonáno, stojí za to, aby bylo vykonáno výborně...
Party stan rozdělujeme podle základních šíří modulů (např. 5, 8, 10, 15 nebo 21m šíře) a tvaru použité střechy. Nabízíme party stany se sedlovou, kopulovitou nebo obloukovou střechou. Jednotlivé typy stanových konstrukcí jsou napojitelné, díky čemuž můžeme v dané šíři vytvořit libovolně dlouhý stan.Párty stany pro každou příležitost!

Párty stany jsou nejrozšířenější způsob zastřešení venkovních akcí. Párty stany dokáží vnést exkluzivitu a originalitu na každou akci. Komorní atmosféra, akce plná zábavy anebo design promotion? Pro všechny situace máme to správné řešení.

Variabilita bez hranic!

Modulární koncepce umožňuje vytvořit libovolné varianty rozměrů i vzájemného spojení stanů a vyhovět tak potřebám akcí a zákazníků. Jednotlivé stanové systémy se mezi sebou dají propojovat. Originálním řešením tak může být například stan šíře 10m spojený se stanem typu Pagoda.