Oslavte.cz

Frýdek-Místek 100%
oslavtecz-profil-partydo-01jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-02jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-03jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-04jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-05jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-06jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-07jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-08jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-09jpg.jpg oslavtecz-profil-partydo-10jpg.jpg

S NÁMI BUDOU VAŠE OSLAVY JEDEN VELKÝ ZÁŽITEK Rádi Vás při přípravách Vašich oslav a významných dnů různého typu podpoříme, ať už poradenstvím nebo konkrétní službou dle Vašeho výběru. Jsme tu pro Vás od počátku organizačních příprav až po finální rozloučení.


O nás

Pomůžeme Vám s hledáním ideálního místa pro oslavu (restaurace, hotely, hospůdky, konferenční místnosti, hrady, zámky, zahrady, louky, kostel, kaple atd.), navrhneme originální tiskoviny a výzdobu, připravíme program plný zážitků. Pomůžeme sestavit originální nebo tradiční menu a vše doladit floristickým uměním.

Budeme s Vámi sdílet naše letité zkušenosti, tipy, rady a doporučení. Umožníme, abyste se s Vašim blížícím se dnem necítili pod tlakem a den si užili bez starostí. Organizaci, přípravy a starosti můžete nechat na nás.

Díky dlouhodobé spolupráci a našim prověřeným kontaktům na dodavatele můžete pomocí agentury Oslavte.cz přípravu své svatby, oslavy, školení i konference výrazně zjednodušit. Pomůžeme Vám neztrácet zbytečně čas, nervy, ale hlavně peníze. Dle zadaného rozpočtu ušijeme službu na míru. Víme, kde ušetřit, a naopak také ze zkušeností víme, kde se šetřit nevyplácí.