Ohňostroje Černý

Příbram Nehodnoceno
aay.jpg IMG_0822.JPG svatba...jpg 237.jpg 92.jpg 20170917_105109.jpg Logo Ohnostroje cerny.png

SKVĚLÁ ZÁBAVA A JEDINEČNÁ SHOW Věnujeme se online prodeji zábavní pyrotechniky. Poskytujeme realizace ohňostrojů na svatby, večírky a další společenské akce - včetně synchronizace ohňostroje s hudbou.


O nás

Jmenuji se Václav Černý a zábavní pyrotechnice se věnuji od roku 2012.

Pyrotechnika a realizace ohňostrojů byla pro mě vždy zábavou, proto jsem se rozhodl založit E-shop Ohňostroje Černý, kde si můžete zakoupit zábavní pyrotechniku po celý rok a ne jen na Silvestra. Ohňostroje jsou stále více oblíbeným zpestřením různých akcí, ať už jde o narozeniny, svatby, firemní akce, obecní či sportovní oslavy, velmi populární jsou ohňostroje na zahradních party, ohňostroje se zkrátka hodí při každé příležitosti, kde se lidé chtějí bavit a dopřát si krásu pyrotechnických efektů a ze zkušenosti Vím, že u svých přátel určitě vykouzlíte nejeden úsměv na tváři. A to bylo také mým přáním udělat radost více lidem a potěšit tak i ostatní.

Naše stránky se tedy věnují těmto službám a produktům:

prodej zábavné pyrotechniky
prodej zahradních ohňostrojů na jedno zapálení
realizace malých a středních ohňostrojů s možností hudebního doprovodu
interiérové ohňostroje
podiové efekty (při různých kulturních akcích, vystoupeních, koncertech, divadelních nebo i předváděcích akcích.)
svatební ohňostroje
firemní ohňostroje
různé ohnivé show

V neposlední řadě Vám můžu zajistit výstavbu podií, ozvučení a osvětlení různých kulturních a tanečních akcí.
Jelikož Vám chci nabídnout kvalitní služby, zakoupil jsem profesionální odpalovací zařízení, Amerického výrobce, značky Cobra s možností synchronizace ohňostroje s hudbou a možnost odpálení ohňostroje až na cca 300m.

V roce 2016 jsem se stal obchodním partnerem společnosti SUREX, která je velmi úspěšná na různých evropských soutěžích v realizaci profesionálních ohňostrojů a získal jsem zastoupení této firmy pro prodej zábavní pyrotechniky v ČR.

Pyrotechnické výrobky, které používáme splňují veškeré legislativní normy pro prodej v ČR a nakupujeme jen u ověřených dodavatelů.

Upozornění pro Vás: pokud budete chtít využít naše služby mějte prosím na mysli, že realizace ohňostrojů a pyrotechnických show, má svá legislativní pravidla, a proto vás žádám nenechávat poptávku na poslední chvíli, ale ideálně řešit u větších akcí minimálně 2 až 3 měsíce předem.

Tímto Vám děkuji a rád se s Vámi setkám při nějaké naší společné akci. Pro aktuální informace sledujte třeba náš Facebook , kde uvádíme spousty našich novinek, budeme rádi, když se stanete fanoušky našich stránek, tím budete mít lepší přehled o veškerých našich aktivitách a různých akcích.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rád Vám poskytnu bližší informace a zodpovím Vaše otázky.