Nyotaimori Prague

Hlavní město Praha 100%
rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-01-sushijpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-02-servirovani-na-nahe-zenejpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-03-tac-se-sushijpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-04-servirovani-na-nahe-zene-2jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-05-servirovani-na-nahe-zene-3jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-06-sushi-bufetjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-07-servirovani-na-nahe-zene-4jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-08-servirovani-na-nahe-zene-5jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-09-wasabi-a-zazvorjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-10-servirovani-na-nahe-zene-6jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-11-je-prostrenojpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-12-pripraveno-k-podavanijpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-13-servirovani-na-nahe-zene-7jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-14-servirovani-na-nahe-zene-8jpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-nyotaimori-15-servirovani-na-nahe-zene-9jpg.jpg

V Nyotaimori Prague se specializujeme na podávání sushi na tělech krásných žen, zejména při příležitosti pořádání společenských akcí. Připravujeme tradiční i moderní Japonské sushi a sashimi v široké škále chutí, vůní i barev, z nejčerstvějších surovin a tradičních asijských ingrediencí.


O nás

Pro libovolně velkou společnost připravíme Japonské nyotaimori v luxusním stylu za přijatelnou cenu.

Přijedeme za Vámi. Připravíme vše potřebné a Vaši hosté si mohou vychutnat prvotřídní sushi přímo z těla naší modelky.

Atmosféra je samozřejmostí! Vybíráme jen krásné dívky, aby váš zážitek byl co nejlepší. Dívka bude ležet na stole, pokryta květinami a čerstvé sushi se bude servírovat přímo na její tělo. Všechen porcelán, dekorace, hudba a ostatní potřebné je stylizováno v japonském duchu.
Pro větší společnost připravíme rovněž pracoviště pro naší Sushi Lady. Tu sice nahou neuvidíte, zato však můžete sledovat mistrnou práci rukou při přípravě toho nejčerstvějšího sushi.Jak vše probíhá...

Atmosféra je samozřejmostí! Vybíráme jen krásné dívky, aby váš zážitek byl co nejlepší. Dívka bude ležet na stole, pokryta květinami a čerstvé sushi se bude servírovat přímo na její tělo. Všechen porcelán, dekorace, hudba a ostatní potřebné je stylizováno v japonském duchu. Pro větší společnost připravíme rovněž pracoviště pro naší Sushi Lady. Tu sice nahou neuvidíte, zato však můžete sledovat mistrnou práci rukou při přípravě toho nejčerstvějšího sushi.

O co vlastně jde...

Nyotaimori doslova „servírování ženského těla", jinak též body sushi, je rituál servírování sashimi nebo sushi na těle nahé ženy. Tento způsob podávání jídla je původně málo známou japonskou praktikou, sahající do časů feudálního Japonska. I když v samotném Japonsku upadá v zapomění, v Evropě a zejména v Americe se těší vzrůstající popularitě. V Nyotaimori Prague připravujeme tradiční i moderní Japonské sushi a sashimi v široké škále chutí, vůní i barev, z nejčerstvějších surovin a tradičních asijských ingrediencí. Ke klasickému sushi Vám nabízíme také moderní variantu Sladkého sushi vhodnou jako dezert.