Mlýnský Domov

Praha-západ Nehodnoceno
raut1jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-01jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-02jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-03jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-04jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-05jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-06jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-07jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-09jpg.jpg mlynsky-domov-profil-partydo-10jpg.jpg

Připravíme pohoštění pro vaši oslavu, zajistíme obsluhu, inventář i úklid. Vaříme poctivou českou kuchyni a speciality z krbu a udírny!


O nás

Restauraci provozujeme již 19 let, stále hledáme nové možnosti a trendy, zaměstnáváme pouze profesionály ve svém oboru, pravidelně jezdíme na školení obsluhy i managementu a zúčastňujeme se mnoha gastronomických seminářů. Jsme členy Asociace hotelů a restaurací ČR.Mlýnský Domov catering!

Máte důvod k oslavě? Gratulujeme! Ať už v kanceláři, na zahradě nebo v obývacím pokoji, nedělejte si starosti a ušetřete čas i peníze a objednejte si občerstvení od nás. Je to snadné! Můžete vybírat jak z nabídky našeho E-Shopu, tak i z jídelního lístku penzionu. NĚKDY I NEMOŽNÉ SE U NÁS STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ :-) stálým zákazníkům a velkoodběratelům poskytujeme možnost přípravy občerstvení dle individuálních přání zákazníka.

Skvělá Kuchyně!

Připravujeme především poctivou českou kuchyni, používáme ty nejkvalitnější masa a i přes mediální tlak proti velkým jídelním lístkům, garantujeme naprostou čerstvost! Potraviny nakupujeme od českých firem a farmářů. Pizzy pečeme v Italské peci na dřevo, tady pak při výběru sýrů, uzenin a drcených rajčat preferujeme dovážené italské suroviny. Ochutnejte naše uzené, lososa, hovězí jazyk, nebo žebra, která jsou uzená v naší udírně klasickým způsobem našich předků. Žádné rychlosoli, konzervanty či přidaná aroma.