LADRONKA

Hlavní město Praha Nehodnoceno
Ladronka 2.jpg Ladronka 3.jpg Ladronka 1.jpg

Pořádáme svatební, narozeninové, rodinné, teambuildingové a jiné akce, možnosti zábavy a aktivit jsou prakticky neomezeny. Zimní zahrada s nádvořím má kapacitu až 200 lidí.


O nás

Restaurace v Usedlosti Ladronka Vám nabízí nejen příjemné posezení v zimní zahradě, ale i na rozlehlém historickém nádvoří. Místo je předurčeno k setkávání rodin, kdy je před Usedlostí k dispozici velké dětské hřiště a v zimní sezoně, od října do března, máme k dispozici samostatný dětský koutek. Můžete u nás ochutnat denní menu, maso z grilu a samozřejmostí je i nabídka a la carte.CAFÉ GALERIE

V Café Galerii Vám nabídneme dobrou kávu Lavazza s nabídkou dortů jako maxi větrník, tiramisu, oblíbený mrkvový dort, ovocné dorty a také minidezerty. Pokud se Vám Galerie nebo posezení na terase s výhledem na Prahu zalíbí, můžete proplout do odpoledního odpočinku při konzumaci koktejlů, kdy pro Vás připravíme třeba netradiční Cuba Libre a Mojito z banánového rumu Kakadu. V nabídce máme likéry a pálenky BARTIDA, kdy ruční výroba, nejlepší suroviny, promyšlené a neuspěchané postupy a generacemi prověřené receptury provoní unavené odpoledne. Terasa, Galerie bar a salonek má kapacitou až 70 lidí.

KIOSEK

Náš kiosek je otevřen celoročně, ale pouze v hlavní sezoně, a to od dubna do října, Vám zde nabídneme občerstvení v podobě hot dogu, hamburgeru, smaženého sýru v housce, klobás, sandwichů, domácích bábovek a bublanin. K osvěžení točíme tankové pivo Mušketýr, sudový speciál Březňák 14, Kofolu, pomerančovou limonádu nebo naší domácí Bio limonádu. Vše si můžete vychutnat i s jídlem na naší slunné terase s výhledem na hřiště plážového fotbalu nebo plážového volejbalu a na bruslařskou dráhu, která je nejdelší v Praze. V letních měsících pro Vás pravidelně grilujeme pochoutky od našich prověřených řezníků. Kiosek má kapacitu až 150 lidí.