Klouboučkovic dortíky

Praha-východ Nehodnoceno
klobouckovic_dortiky_3jpg.jpg klobouckovic_dortiky_2jpg.jpg klobouckovic_dortiky_1jpg.jpg klobouckovic_dortiky_9jpg.jpg klobouckovic_dortiky_10jpg.jpg klobouckovic_dortiky_8jpg.jpg klobouckovic_dortiky_7jpg.jpg klobouckovic_dortiky_6jpg.jpg klobouckovic_dortiky_5jpg.jpg klobouckovic_dortiky_3jpg.jpg klobouckovic_dortiky_4jpg.jpg klobouckovic_dortiky_1jpg.jpg klobouckovic_dortiky_2jpg.jpg klobouckovic_dortiky_15jpg.jpg klobouckovic_dortiky_14jpg.jpg klobouckovic_dortiky_12jpg.jpg klobouckovic_dortiky_13jpg.jpg klobouckovic_dortiky_11jpg.jpg klobouckovic_dortiky_22jpg.jpg klobouckovic_dortiky_23jpg.jpg klobouckovic_dortiky_21jpg.jpg klobouckovic_dortiky_20jpg.jpg klobouckovic_dortiky_19jpg.jpg klobouckovic_dortiky_18jpg.jpg klobouckovic_dortiky_17jpg.jpg klobouckovic_dortiky_16jpg.jpg klobouckovic_dortiky_15jpg.jpg klobouckovic_dortiky_27jpg.jpg klobouckovic_dortiky_26jpg.jpg klobouckovic_dortiky_25jpg.jpg

Kloboučkovic dortíky je kreativní cukrářské studio, schopné připravit vám jakýkoliv dort a sladké pohoštění dle vašich představ pro vaši svatbu či jinou příležitost. Najdete u nás osobní přístup, originalitu, styl a možnost výběru chutí z těch nejlepších čerstvých surovin.


O nás

Jmenuji se Pavlína Loučková a jsem majitelkou cukrářského studia Kloboučkovic dortíky. Již od dětství jsem ráda něco tvořila.Vystudovala jsem oděvní design, kterému jsem se až do nástupu na mateřskou 10 let věnovala. U nás doma se vždy hodně peklo, ale až s dětmi, jsem objevila kouzelný svět sladkostí a dortů. Po několika letech nasávání nekonečné inspirace, zkušeností, zkoušení a objevování, jsem se rozhodla věnovat tomuto řemeslu na plný úvazek. Baví mě posouvat svoje hranice. Ráda tvořím složité, modelované 3D dorty, postavy nebo zvířátka, taková zakázka mě vždy velmi potěší. Designově složité dorty je výzva, kterou ráda podstoupím a nikdy neodmítám.