Infinity flower

Hlavní město Praha 100%
svatebni-kytice-praha-infinity-flower-01-cervene-ruzejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-02-ruze-vice-barevjpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-03-konvalinky-a-jine-drobne-kvetyjpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-04-fialove-ruzejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-05-zlute-ruzejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-06-tulipanyjpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-07-svetla-kompozicejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-08-oranzovo-modra-kyticejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-09-fialovo-bila-kompozicejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-10-svetle-ruzove-ruzejpg.jpg

Květinovým výzdobám a eventům se věnujeme již od roku 1998. Jsme skvělý tým, do kterého každý z nás vnáší své schopnosti a dovednosti.


O nás

Přístup k zadání a realizaci eventů je vždy profesionální. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s citem na detail. Obhlídka prostoru je vždy žádoucí a v den realizace se domlouvá předem příjezd celého týmu s personálem objektu. Cenová nabídka se vždy prochází s klientem, vždy respektujeme jeho rozpočet. Jde nám vždy o spokojenost klienta. Hýčkáme Vás nejen luxusními květinami, ale perfektním servisem.