INFINIT Wellness na zámku

Hlavní město Praha 100%
infinit-wellness-profil-svatba-30jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-01jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-03jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-04jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-05jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-07jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-08jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-09jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-10jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-11jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-12jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-13jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-14jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-15jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-17jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-18jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-19jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-20jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-21jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-22jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-24jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-25jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-26jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-27jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-28jpg.jpg infinit-wellness-profil-svatba-29jpg.jpg

Wellness pobyty plné relaxace ! Užijte si wellness pobyty od specialistů na relaxaci. Síť wellness center Infinit poskytuje svým zákazníkům širokou škálu profesionálních wellness služeb. Odpočinek a spokojenost našich hostů je pro nás motivací a tou nejlepší odměnou.


O nás

Privátní sauny s odpočívárnami, privátní whirlpool se sklenkou sektu, služby profesionálních masérek, klidné prostředí pro dokonalou relaxaci - to vše Vám nabízí privátní wellness Infinit.

Užijte si během wellness pobytu kompletních služeb privátního relaxačního centra na zámku.Privátní sauna

Pro Vaši dokonalou relaxaci jsme do obou našich privátních saun umístili relaxační lůžko pro dva! Součástí sauny je tedy útulná odpočívárna s posezením a tímto lůžkem. K dispozici je Vám také ochlazovací bazének s vodopádem. Privátní zóna je vybavena vnitřní telefonní linkou přímo na recepci wellness centra, kde jsou recepční připraveny Vám na požádání donést nápoje, vína, sekt či občerstvení přímo ze zámecké restaurace. Návštěvu privátní sauny můžete spojit například s relaxací v privátním whirlpoolu.

Masáže

Dopřejte si během Vašeho wellness pobytu služby profesionálních masérek wellness centra Infinit. Odbornice v oboru Vám nabídnou masáže různých druhů od relaxačních nebo sportovních po masáže hlavy a obličeje, aromaterapeutickou, léčivou bylinkovou či masáž horkými lávovými kameny.