Hotel ELEGANCE ****

Šumperk Nehodnoceno
hotel-elegance-profil-partydo-01-hotel-nocjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-02-iterier-barjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-03-dezertjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-04-zasedaci-mistnostjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-05-talir-s-masemjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-06-klubjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-07-zavitek-zeleninajpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-08-restauracejpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-09-palacinky-s-ovocemjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-10-posezeni-klubjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-11-talir-steak-a-salatjpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-12-hotelova-rastauracejpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-13-talir-pecenejpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-14-vecerni-restauracejpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-15-servirovani-menujpg.jpg hotel-elegance-profil-partydo-16-restaurace-2jpg.jpg

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími Hlavní třídu.


O nás

Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru, kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, moderní fitness s kardio zónou, vibračními plošinami a také aerobním sálem nebo pro chvíle relaxace nabízí whirlpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese. Pro lyžaře, kteří navštíví hotel ELEGANCE je nově k dispozici také vytápěná lyžárna.Restaurace

Příjemné posezení Vám můžeme nabídnout ve stylové restauraci, cofeebaru nebo na terase hotelu.Moderně vybavená kuchyň naši restaurace umožňuje mistrům kuchařům vytvářet pro Vás lahodné pokrmy dle výběru z našeho bohatého jídelního lístku. Ochotný personál je připraven zpříjemnit Vám chvíle strávené v našem restaurantu.V prostrorách restaurace máte k dispozici výběr z rozmanité palety jídel a široké nabídky nápojů. Na své si přijdou i znalci kvalitních vín. Restaurace nabízí pro své hosty až až 68 míst k sezení navíc také malý salonek, který Vám poskytne plné soukromí. Je možné jej využít pro pořádání večírků, rodinných oslav, promocí, svateb, pracovních oslav a dalších společenských akcí. Rezervace osobně, telefonicky, po internetu. Kapacita salonku je 16 míst.V prostorách restaurace je k dispozici také bezdrátové internetové připojení WiFi.

Hotel

Hotel nabízí celkem 25 pokojů a ubytování až pro 60 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidy. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou klimatizovány, dále jsou vybaveny kabelovou televizí, minibarem, telefonem, trezorem, připojením k internetu a samozřejmě koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají oddělené ložnice a navíc kompletně vybavený kuchyňský kout včetně sporáku, mikrovlné trouby a také myčky. V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA.