Honour and Grace Hotel

Karlovy Vary Nehodnoceno
prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-01-prucelijpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-02-tri-sklenicejpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-03-restauracejpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-04-tvarohovy-kolacjpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-05-barjpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-06-livancejpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-07-terasajpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-08-koktailyjpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-09-salonekjpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-10-kolac-s-jahodamijpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-11-lobby-barjpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-12-altan-na-terasejpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-13-snidanove-posezenijpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-14-pruceli-2jpg.jpg prostory-karlovarsky-kraj-honour-grace-hotel-15-posezeni-2jpg.jpg

Dovedeme k dokonalosti každou oslavu Ať už plánujete formální firemní večeři, charitativní akci, setkání s přáteli nebo rodinnou oslavu, Honour&Grace hotel vám nabízí možnost vytvořit si vzpomínky, které vám vydrží na celý život. Chceme vytvořit ideální prostředí pro váš dokonalý den.


O nás

Honour and Grace Hotel...
Hotel Honour and Grace je prvotřídním klenotem, jenž je situován v západní části České republiky, spadající do Karlovarského kraje. Náš Hotel se nachází na unikátním místě, v samém srdci krušnohorských lesů, mezi turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Hotel je mistrovsky renovován s přihlédnutím ke každému detailu a je vysoce vybavený prestižním zařízením splňující veškeré bezpečnostní standardy. Jsme připraveni Vás srdečně přivítat a nabídnout Vám možnost vytvořit si mnoho dlouho přetrvávajících vzpomínek, doprovázených ohleduplným a prvotřídním servisem. Vyberte si mezi 20. elegantními pohodlnými pokoji a osobitým apartmá Honour & Grace, restaurací Royal Leaf, útulným salónkem In the Woods, ozdravným privátním spa zázemím, funkční tělocvičnou, terasou, dětským hřištěm, rozmanitou zahradou a mezi mnoho dalšími aktivitami.

Široké možnosti výběru nabízí prožití nevšedních zážitků při rodinném výročí či oslavě, svatby, romantickém víkendu pro dva, ozdravné léčebné kůře, setkání s přáteli, firemním banketu nebo při pozvání na oběd, večeři, pikniku či jen při odpoledním čaji.Vydláždíme vaši cestu k úspěchu

Školení nebo team buildingové semináře, diskrétní obchodní jednání, prodejní a marketingové prezentace, celodenní konference námi mohou být obratně a všestranně uspořádány. Povzbuďte a odměňte váš tým či klienta. Pomozte svým zástupcům efektivně rozvíjet pracovní vztahy uprostřed přírody a v dech beroucímu okolí krušnohorských lesů. Náš tým vám bude vždy po ruce, aby předvídal všechny vaše potřeby a poskytl vám podporu potřebnou k dosažení produktivní atmosféry a úspěšného výsledku. Samozřejmostí jsou vždy k dispozici balíčky a speciální nabídky. Vaše požadavky a návrhy budou zodpovězeny rychle.

Zavřete oči, otevřete svoji mysl

Mnoho hotelů, letovisek a lázní se intenzivně zaměřují na léčebné a kosmetické procedury. Naší branou ke zdraví je zaměření se nejen na tělesné omlazení, ale také na duševní rovnováhu a klid. Naše filozofie je inspirována starověkými řeckým mottem “νους υγιής εν σώματι υγιει”, což znamená: ve zdravém těle zdravý duch. Náš inspirativní sortiment lázeňských terapií vyčistí Vaše myšlenky a dosáhnete klidu skrze celé tělo. Hluboká léčebná masáž, relaxační thajská masáž, sauna, osvěžující ochlazovací vědro, energizující a detoxikační tělové peelingy, hydromasážní vana s mořskými solemi a éterickými oleji pro nejhlubší vrstvy kůže. Léčivé ruce našich terapeutů, v kombinaci s čistě přírodními lázeňskými produkty, zklidňují Vaše smysly a obnovují Vaši životně důležitou energii.