Homutův statek

Mělník 100%
homutuv_statek_profil_partydo_04jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_05jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_06jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_08jpg.jpg 20170901_112023jpg.jpg 20180531_113828jpg.jpg dsc01740jpg.jpg dsc01743jpg.jpg dsc01744jpg.jpg img_3694jpg.jpg yp-1jpg.JPG yp-4jpg.JPG 42211-image-homutuv_statek_profil_partydo_03jpgjpg.jpg

Homutův statek - V pohodlné vzdálenosti od Prahy či Liberce, obklopený úžasnou přírodou chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a s klidnou atmosférou, vám pomůže vyskočit z každodenního stereotypu, relaxovat a bez rušení prozkoumávat a rozvíjet vaše nápady.


O nás

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Ubytovací kapacita čítá 7 pokojů a 2 apartmány. Celkem nabízíme 37 lůžek vč. přistýlek.

Prostory pro vaše akce můžete využít jak v interiéru tak v exteriéru Homutova statku. Nabízíme samostatnou místnost vybavenou pro účely workshopu či školení s kapacitou do 13 osob a dále prostory společenské místnosti/ jídelny, která pojme dle požadavku na uspořádání stolů až 40 osob. V teplotně příznivých měsících lze mnohé aktivity přesunout do rozhlehlé zahrady a přilehlého lesa.

Pohoštění pro vás zajistíme formou servírovaného menu nebo rautu, při vhodném počasí i grilu. Samozřejmostí jsou coffee breaky a svačinové balíčky. Nabídneme vám široký sortiment vín z produkce Mělnického školního statku, místního vinařství Kraus nebo vína z německých, francouzských a italských vinic dle našeho aktuálního vinného lístku. Najdete u nás standardně lahvované pivo z místního Pivovaru Lobeč i oblíbený cider z produkce Lobečské cidérky. Sudové pivo na přání objednáme. Nealkoholické nápoje, včetně domácích limonád jsou rovněž k dispozici.

WI-FI připojení je přístupné v celé budově .

Parkování je možné před areálem a je limitováno na maximálně 12 parkovacích míst.

Aktivity nabízíme ve spolupráci se zkušenými dodavateli z rozličných oblastí sportu, zábavy a poznávání.

Například:

Zabalte si pár věcí do batohu a s kolegy vyrazte z Prahy až k nám na elektrokolech. Ve spolupráci s KOLOVNOU vám zapůjčíme v Praze v Tróji kola, vybavíme vás instrukcemi k trase a na HOMUTOVĚ STAKU si užijete zasloužený odpočinek. Bližší informace k projektu KOLOVNA Koncept a naší spolupráci vám rádi zašleme.

I mimo sezónu vám zajistíme komentovanou prohlídku hradu Houska nebo Kokořín . Od března do listopadu vám rádii objednáme komentovanou prohlídku Parostrojního pivovaru Lobeč i s degustací. .