Homutův statek

Mělník 100%
homutuv_statek_profil_partydo_01jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_02jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_03jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_04jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_05jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_06jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_07jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_08jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_09jpg.jpg homutuv_statek_profil_partydo_10jpg.jpg

Homutův statek - V pohodlné vzdálenosti od Prahy či Liberce, obklopený úžasnou přírodou chráněné krajinné oblasti Kokořínsko a s klidnou atmosférou, vám pomůže vyskočit z každodenního stereotypu, relaxovat a bez rušení prozkoumávat a rozvíjet vaše nápady.


O nás

U nás nechte čas jen tak plynout
Zahrada u statku vnesla do našeho života dobrodružství, které už nikdy neskončí. Když jsme do ní vstoupili poprvé, žila si po svém. Kam až jsme dohlédli, prostor tvořila jen neproniknutelná houština. V ní se ukrývala hlavní budova. Věděli jsme, že zahradu budeme muset zkrotit. Z divoké zahrady se stalo harmonické místo, které vás svou proměnlivosti dokáže překvapit každý den. Mění charakter, barvy i vůně společně s ročními obdobími, společně s přibývajícími roky. Poskytuje útočiště těm, kdo chtějí spočinout v klidu a vychutnat si přítomný okamžik v celé jeho velikosti. Může se stát místem pro malá i velká vítězství v kroketu, badmintonu či stolním tenisu. Je malým nahlédnutím do jedinečného rostlinného bohatství Kokořínska.