Hoffmanův dvůr

Hlavní město Praha Nehodnoceno
misto_na_firemni_akci_hoffmanum_dvur_1jpg.jpg misto_na_firemni_akci_hoffmanum_dvur_6jpg.jpg misto_na_firemni_akci_hoffmanum_dvur_5jpg.jpg misto_na_firemni_akci_hoffmanum_dvur_4jpg.jpg misto_na_firemni_akci_hoffmanum_dvur_2jpg.jpg misto_na_firemni_akci_hoffmanum_dvur_3jpg.jpg

Hoffmanův dvůr, areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, velkou zahradou a vinným sklepem. Ideální pro pořádání soukromých i veřejných akcí.


O nás

Areál Hoffmanova dvora je položen do nádherné a klidné, chráněnou přírodou obklopené vesničky Vinoř. Ta je již pražskou městkou částí a nachází se na jejím samém okraji. Dostupnost městské hromadné dopravy je tak skvěle zajištěna a z Vinoře jste za 35 minut na Václavském náměstí. Bývalá konírna slouží jako restaurace a je schopna zajistit veškeré gastronomické služby. Prostorný dvůr, obrovská zahrada s dominantním stoletým dubem, vinný sklípek či velká stodola, parkoviště. To vše v uzavřeném prostoru, vhodném pro pořádání nejrůznějších soukromých, ale i veřejných akcí. Hoffmanův dvůr rozhodně stojí za návštěvu i pro chvilku klidu a odpočinku.
Pravidelně zde probíhá úterní Kinování, koncerty a jiné party.