High Voltage Magic

Náchod Nehodnoceno
high_voltage_magic_profil_02jpg.jpg high_voltage_magic_profil_31jpg.jpg high_voltage_magic_profil_33jpg.jpg high_voltage_magic_profil_37jpg.jpg high_voltage_magic_profil_17jpg.JPG rytirjpg.jpg 12193321_1010048112348678_5854623882311030368_njpg.jpg vyboje-7jpg.jpg

Jsme High voltage magic, kouzelníci s blesky, kde se prolíná věda a umění! Nabízíme Electro-show s blesky, která je zcela originální v ČR a naše vrcholné číslo je světově unikátní! Nechte se okouzlit energií!


O nás

Hledáte originální a vzrušující zážitek? Chcete něco, o čem si lidé budou ještě dlouho vyprávět? Tak právě pro Vás je tu zcela jedinečná ELECTRO SHOW S BLESKY. To a mnohem více, Vám nabízí High Voltage Magic. (umělecko-technické uskupení)Electro show s blesky!

Jsme jediný v ČR, kdo Vám může nabídnou opravdové blesky! Vyberte si z řady vystoupení a nechte oslnit sebe i diváky! Zavřeme Vás do klece a pustíme na Vás více jak půl milionu Voltu! Vstanou Vám vlasy na hlavě! Ne, hrůzou, ale díky našemu násobiči! A věděli jste, že blesky umí zpívat??!

Jedinečná světová show!

Jediný na světě si troufneme na vrcholné vystoupení! Kouzelník Ohm Vám doslova vyrazí dech! Blesky mu srší z rukou, neuvěřitelných půl milionu Voltu mu prochází tělem a to není vše! A kdo se tomu všemu dokáže postavit tváří v tvář? Přece náš Faradayův rytíř! Právě před Vašima očima započne legendární duel! Vítěz může být jen jeden!