Hawkeye's Vision Videoproduction

Hlavní město Praha 100%
hv-2019-1080p-min-1png.png finally-we-madeit-jpg.jpg lapetitesuzette-min-2png.png royaljessica-min-1png.png lexxusoffice-minpng.png choreo-minpng.png friskies-min-1png.png

Potřebujete natočit kvalitní a cenově dostupné video? Pak jste tu správně. Hawkeye's Vision Videoproduction natáčí nejen svatební videa, ale i reklamní proma, videa pro společnosti, festivaly a jiné události.


O nás

Hawkeye’s Vision Production je osobní značkou Michala Pánovce, pod kterou natáčí a produkuje jak svatební videa, tak videa pro marketingové účely, proma a tutoriály pro menší obchodní značky, stejně jako velké společnosti, dále pak různé akce či události a cokoli dalšího, co vás jen napadne.

Michal Pánovec
Z mého koníčku se stala profesionální služba, kterou jsem se rozhodl poskytovat převážně pro radost z tvorby. Pravdou je, že nejsem Navy SEAL, ale stejně jako oni, jsem schopen operovat ve vodě, ve vzduchu i na zemi.

Filmařství mě zkrátka baví a už se nemůžu dočkat, až se s vámi konečně setkám a uslyším více o vašem záměru, který společně přivedeme k životu.Show Reel