GOLF RESORT OLOMOUC

Olomouc Nehodnoceno
prostory-01-hoteljpg.jpg

Udělejte dojem na své obchodní partnery, zaměstnance, rodinu nebo přátele. Připravíme pro Vás akci, která je ohromí. Významná setkání, životní jubilea a svatby v Golf Resortu Olomouc se všem zúčastněným vryjí do paměti.


O nás

Není nad zábavu a sport v okouzlující přírodě, která Vás obklopuje ze všech stran. Neopakovatelný výhled na reliéf Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku Vás okouzlí na první pohled. Přijeďte si odpočinout na malebné hřiště a naslouchat přírodě s námi.Restaurace Bonvivant

Velmi nás těší, že Vás můžeme pozvat do restaurace BONVIVANT s jedinečnou atmosférou a ještě lepšími výhledy do překrásného okolí s golfovým hřištěm. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenního menu nebo výběrem z nabídky À LA CARTE ušité na míru všem světákům i požitkářům, ba dokonce gurmánům - tedy všem Vám, kdo jste třeba jen občas nebo stále laděni à la BON VIVANT.

Akce v resortu

Největší z konferenčních sálů má kapacitu 130 účastníků. Moderní prezentační vybavení je samozřejmostí. Pro pořádání seminářů s menším počtem účastníků se hodí kongresová místnost a VIP salonek. Saka a košile dolů. Trocha neformálnosti neuškodí. Pro utužení vztahů pořádáme teambuildingové aktivity, při kterých zažijete zábavu v krásném prostředí.