F&B Catering

Hlavní město Praha Nehodnoceno
prbm4113jpg.JPG fhyt4646jpg.JPG a_mg_9849jpg.jpg dmag4972jpg.JPG hbbj7034jpg.JPG a_mg_9842jpg.jpg bucekjpg.jpg cepovanijpg.jpg kanapky-iijpg.jpg hpdx4304jpg.JPG

Naším cateringovým centrem se staly historické společenské prostory Paspova sálu, které se nacházejí přímo v 1. patře budovy Pivovaru Staropramen, a.s. Tyto unikátní prostory jsou vhodné pro účely pořádání společenských soukromých oslav, firemních večírků, svatebních hostin, školení nebo konferencí.


O nás

F&B Catering je součástí společnosti F&B Centrum, s.r.o.
Naším cateringovým centrem se staly historické společenské prostory Paspova sálu, které se nacházejí přímo v 1. patře budovy Pivovaru Staropramen, a.s.

Tyto unikátní prostory jsou vhodné pro účely pořádání společenských soukromých oslav, firemních večírků, svatebních hostin, školení, konferencí, prezentací a dalších akcí. Je zajištěn kompletní cateringový i koktejlový servis v rámci restaurace Potrefená husa Na Verandách a music clubu PHENOMEN a dále pak i všechny další doprovodné služby. Samozřejmostí je flexibilita, individuální přístup a vysoká profesionalita s garancí zajištění všech požadavků klienta.