DreamLab

Hlavní město Praha Nehodnoceno
1_slidejpg.jpg zabava-na-firemni-akci-3d-printjpg.jpg interaktivni-zabava-na-firemni-akci-5jpg.jpg interaktivni-zabava-na-firemni-akci-3jpg.jpg interaktivni-zabava-na-firemni-akci-2jpg.jpg interaktivni-zabava-na-firemni-akcijpg.jpg zabava-na-firemni-akci-virtualni-simulatory-5jpg.jpg interaktivni-zabava-na-firemni-akci-4jpg.jpg zabava-na-firemni-akci-vitualni-simulatory-4jpg.jpg zabava-na-firemni-akci-virtualni-simulatory-3jpg.jpg zabava-na-firemni-akci-virtualni-simulatory-2jpg.jpg zabava-na-firemni-akci-virtualni-simulatory-1jpg.jpg zabava-na-firemni-akci-photo-votingjpg.jpg zabava-na-firemni-akci-light-paintingjpg.jpg zabava-na-firemni-akci-light-paintingjpg.jpg zabava-na-firemni-akci-green-studiojpg.jpg zabava-na-firemni-akci-mega-selfiejpg.jpg zabava-na-firemni-akci-magic-mirrorjpg.jpg zabava-na-firemni-akci-dreambox-fotobudkajpg.jpg

Zajišťujeme originální atrakce pro eventy všech druhů. Prostřednictvím virtuální a rozšířené reality vytváříme jedinečný zážitek, díky kterému se můžete přenést do různých míst a vidět pozoruhodné věci. Zachytíme ty nejdůležitější momenty z Vašich akcí. Jsme Dreamlab a naší prací je Vaše zábava!


O nás

Za fotoatrakce vám nabízime
DreamBox - tradiční fotobudka s netradičními možnostmi
ExtremeSelfie - extrémní zážitek z jednoduchého selfie
MagicMirror - zrcadlo, které samo fotografuje
PrintBox - #hashtag tiskárna
MegaSelfie - největší selfie tyč v Evropě!
A máme toho mnohem víc !!!Virtuální simulátory

Virtuální realita zaručuje originální zábavu. Nabízíme VR kreslení, VR aktivity jako kolo, běžky, let v letadle, jízda autem a mnoho dalšího. Virtuální realita může být doplněna o Váš produkt či logo.

Interaktivní zábava

Zábava, která na vašem večírku nesmí chybět. Zahrajte si na Virtuální Harfě, překonejte LaserGate, nebo si sami navolte DJ Jukebox, co má zahrát váš party DJ. Vyberte si to pravé řešení na akci.