Martin
02.09.2019
Líbílo se nám v podstatě vše - místo i objekt prima a na klidném místě. Navíc, přes deset hvězd určitě dáváme (celá naše parta) za flexibilní a vstřícné řešení všeho, co jsme si během pobytu navymýšleli, děkujeme :-)
Dominika
02.06.2019
Naprosto skvělý objekt pro odpočinek. S kolegy jsme si jej vybrali pro teambuilding a dny strávené tam jsme si neskutečně užili! Určitě doporučujeme a vrátíme se znovu! Mínusy: Nutnost vrátit se do každodenního života a opustit tento ráj.
Miloš
12.02.2018
Úžasné místo, které předčilo všechna očekávání. Krásné prostředí, dokonale vybavený objekt, velmi milá a ochotná paní provozní. Tohle místo je pohádkové.
|
5.0
Hodnoceno 4x
|
5 4x 4 0x 3 0x 2 0x 1 0x
|
Šárka
516.09.2019
Musím vyzdvihnout především stav objektu, který moc neodpovídal fotkám na internetu, realita vypadala o DOST lépe!!! Nádherný objekt se zahradou, několik možností posezení, rozlehlá kuchyně, čistota v každé místnosti, kde se dalo jíst ze země... a vstřícná a milá paní provozní, se kterou se od počátku komunikovalo bezvadně, slušně, na "čestné slovo" - co se řeklo, platilo. Mínus žádný, FAKT ŽÁDNÝ