Best svatby

Praha-východ Nehodnoceno
0jpg.jpg 1jpg.jpg 2jpg.jpg 4jpg.jpg 3jpg.jpg 6jpg.jpg 7jpg.jpg 9jpeg.jpeg 10jpeg.jpeg 11jpeg.jpeg

BestSvatby je svatební a eventová agentura zajišťující vysokou úroveň služeb v oblasti pořádání svateb a eventů. Specializujeme se na svatby na klíč, ale rádi vám pomůžeme i s částečnou přípravou. Spolupracujeme s těmi nejlepšími a prověřenými dodavateli. Zákazník je pro nás vždy číslo jedna.


O nás

BestSvatby je svatební a eventová agentura zajišťující vysokou úroveň služeb v oblasti pořádání svateb a eventů. Specializujeme se na akce na klíč, ale rádi vám pomůžeme i s částečnou přípravou.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími a prověřenými dodavateli. Zákazník je pro nás číslo jedna, proto vždy nejdříve vyslechneme jeho přání a představy, a až poté se pustíme do plánování a návrhu designu.

Pomůžeme Vám s hledáním ideálního místa pro oslavu, firemní večírek či teambuilding. Zajistíme restaurace, hotely, hospůdky, konferenční místnosti, hrady, zámky, zahrady či jiná místa, navrhneme originální tiskoviny a výzdobu, připravíme program plný zážitků. Pomůžeme sestavit originální nebo tradiční menu a vše doladit květinovou výzdobou

Náš kreativní tým se postará o to, aby byla Vaše akce nejen zajímavá, krásná a výjimečná, ale hlavně bezstarostná.