Golf resort Ještěd

Liberec 100%
golf-jested-profil-partydo-01jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-02jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-03jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-04jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-05jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-06jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-07jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-08jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-09jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-10jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-11jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-12jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-13jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-14jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-15jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-16jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-17jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-18jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-19jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-20jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-21jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-22jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-23jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-24jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-25jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-26jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-27jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-28jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-29jpg.jpg golf-jested-profil-partydo-30jpg.jpg

​Plánujete uspořádat firemní, rodinnou či eventovou akci? Právě proto jsme tu my! ​Připravíme a zorganizujeme pro Vás jakýkoliv zábavný a originální program na klíč, sestavený dle Vašich požadavků a přání.


O nás

Vánoční a firemní večírky, narozeniny, párty ...
Prostory restaurace:
Multifunkční prostor s výhledem na golfové hřiště, vhodný pro pořádání jakékoliv akce, lze přizpůsobit charakteru jakékoliv akce.
Možnost exkluzivního uzavření restaurace
Prostor restaurace má kapacitu ve standardním uspořádání pro 44 osob (dle dohody je ale možné kapacitu rozšířit a uspořádání
přizpůsobit charakteru jakékoliv akce, na svatby a další akce kapacita až 60 osob)
Salónek v 1. patře nad restaurací s vlastním zázemím a toaletami má kapacitu cca 40 osob.
Kongresová technika (dataprojektor, plátno, ozvučení, mikrofon, řečnický pult + PC, světelné ukazovátko, flip chart, podium, atd.)
wifi free připojení
prostor je plně nekuřácký
povolen vstup se psy na vodítkuProč zvolit právě nás?

S organizováním akcí tohoto druhu máme mnohaleté zkušenosti. Námi organizované rodinné a firemní akce a eventy jsou vždy originální. Hostům, Vašim přátelům, příbuzným či zákazníkům, dopřávají pocit výjimečnosti a zprostředkovávají skvělou zábavu. A protože nejsme agentura, více než 90 % námi nabízených služeb zajišťujeme vlastními silami (a to jak po stránce organizační, materiální tak i personální). Samozřejmostí je, že na přání klienta zajistíme i jakékoliv další služby i nad rámec našich vlastních možností.

Firemní akce a eventy

Ať už jste malá firma nebo nadnárodní korporace, nabídneme Vám profesionální servis a připravíme pro Vás výjimečný catering. Sestavíme Vám program jakékoliv firemní akce, kterou se chcete například prezentovat, představit nové produkty nebo poděkovat Vašim obchodním partnerům, klientům, zákazníkům či spolupracovníkům. Sestavíme jí na míru dle Vašich přání a požadavků a zajistíme ho jak po stránce organizační, personální, marketingové či právní (nájemní smlouvy, povolení, licence atd.). Nabízíme využití našich vlastních prostor v Restauraci Golf Ještěd (Rozstání), kde kromě prostoru restaurace nabízíme také posezení na venkovní terase s výhledem na golfové hřiště, či prostory nad restaurací a rovněž ubytování v našem penzionu.